Hamam Malzemeleri – Toptan hamam ürünleri hamam keseleri

Banyo ve Hamam Keseleri

Banyo ve hamam keseleri kategorisinde orta kıl kese ipek kese ve kalın kese çeşitlerini bulabilirsiniz. Keseler özel olarak üretilmiş olup, günlük kullanım için uygundur. Keselerle ilgili sipariş ve bilgilendirme için bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük tedarikçisi karıncalı kese tarafından tüm ürünlerimiz garantili olarak teslim edilmektedir. Banyo ve hamam keseleri tüm ciltler için kullanılabilir.

Kıl keseler ölü deriyi temizlemek ve canlı bir cilde sahip olmak için kullanılır. Cildinizi canlı tutmak ve gözeneklerin nefes almasını sağlamak için düzenli olarak haftada en az bir defa kullanmalısınız.  Banyo kesenizi kullanmadan önce sıcak su ile ve bol sabun ile yıkayınız. Daha sonra cildinize fazla baskı yapmadan hafifçe uygulayınız. Kıl keseler dairesel bir şekilde kullanıldığında tüm ciltte daha fazla etkili olduğu bilinmektedir.

Kıl Kese kullanmanın faydaları nelerdir?

Doğal güzellik ve cildinizin nefes almasının en etkili ve bilinen yöntemi kıl kese kullanmaktan geçiyor. Pürüzsüz nefes alan ve parlak bir cilde sahip olmanız için düzenli olarak kıl kese kullamanız yeterlidir. Kıl keseler bir çok alan da kullanıldığı gibi özellikle kadınlar için mucizevi çözümler sunar. Bu en önemli özelliklerinden birisi de selülit problemlerinde kesin ve etkili bir güzellik harikasıdır! Kıl keseler ile ilgili diğer bilgileri aşağıdaki madde madde anlattığımız en çok bize sorulan soruların cevaplarında bulabilirsiniz.

Kıl kese hangi amaçlar ile kullanılır?

Kıl keseler doğal yöntemlerle üretilmektedir. Özellikle düzenli kullanımlarda ve ilk kullanımdan sonra cildinizdeki ferahlığı hissedeceksiniz. Bu ferahlığın asıl geldiği nokta cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesidir. Peki bu neleri dengeler? Basitce anlatmak gerekirse cildinizdeki gözeneklerin temizlenmesi sonrasında cildiniz nefes alır. Oksijen daha fazla cildinize giriş yapmaya başlar. Böylelikle cildiniz sıkılaşır ve pürüzsüz bir hal alır. Aynı zamanda ölü deri diye tabir ettiğimiz son tabakayı da söküp aldığı için cildinizin parlaklığı da artar. Kıl kese kullanmak bütün cilde fayda sağlamaktadır. Daha fazla oksijen alan vücudunuzun bağışıklık sistemi de güçlenir ve daha sağlıklı daha mutlu daha kaliteli bir yaşama sahip olursunuz.

Kıl kese nasıl kullanılır?

Kıl keseler ilk kullanımdan önce sıcak su ile ve sabunlayarak kullanılmalıdır. Bu doğal üretilen kesenin ilk kullanıma hazır edeceği gibi aynı zamanda elinizin şeklidi de alacak ve size özel bir keseye sahip olmuş olacaksınız. Kıl keseler uygulama yapılırken bastırmadan hafif ve dairesel çizgilerle kullanılmalıdır. Cildinizin sıkılaşması pürüzsün bir cilde kavuşabilmeniz için önerilen kullanım haftada bir defa şeklindedir. Ancak selülit önleme için kullanacak iseniz haftada 2 veya 3 defa kullanmanızı öneriyoruz.

Kıl kese ne zaman kullanılmalıdır?

Kıl keseleri kullanmadan önce mutlaka sıcak bir su ile durulanmalıdır. Sıcak su cildinizdeki ölü deriyi yumuşatacak. Kolay ve etkiki bir şekilde kullanım sağlayacaktır. Kıl kese kullanımlarında bastırmadan ve sürekli aynı bölgelere uygulama yapılmamalıdır. Aşırı kullanımdan dolayı cildinizde kızarmalar oluşabilir. Kullanım sonrasında keselerde ölü deri bulunacaktır. Bunun için mutlaka kese kullanımız tamamlandığında keselerini sadece su ile durulayınız. Böylece bir sonraki kullanımda temiz ve hazır bir kıl keseniz olacak.

Kese kullanımında nelere dikkat edilir?

Eğer bir terleme bölgesinde kullanacaksanız (sauna, spa, hamam vb) iyi derece terleyiniz. Unutmayın ne kadar çok terlerseniz ve kıl keseleri kullanırsanız o kadar etkili olacaktır. Kıl keseler kişiye özel olmalıdır. Kıl keseleri kullandıktan sonra size ait olan ölü deriler var olacaktır. Temizlik ve sağlık açısından kıl keseleri başka birisi ile paylaşmayınız. Kıl keselerin kullanımı tamamlandığında tekrar kullanmak üzere temizlediğinizden emin olunuz.